نکات کلیدی هنگام خرید سرویس طلا و جواهرات عروس

اکثر عروس ها هنگام خرید طلا و جواهرات مجالس خود به دلیل تنوع های بسیاری که در جواهرات وجود دارد دچاره سردرگمی می شوند در این قسمت از وبلاگ به شما کمک خواهیم کرد که هنگام خریداری طلا و جواهرات چه ملاک هایی را مد نظر بگیرید تا خرید طلا مورده سلیقه شما باشد و از خرید خود لذت ببرید و با نگاه کردن به آن لبخند رضایت بر لبانتان بنشیند.

طبق صحبت های شده در بازار طلا و جواهرات مدل های بی شماری وجود دارد و ممکن است این مدل ها با اینکه متنوع هستند اما بازهم به دل شما ننشیند و متناسب با سلیقه شما نباشد.

1. اولین مرحله ای که شما باید طی کنید این است بودجه ای که قرار است برای خرید طلا و جواهرات هزینه کنید را تعیین کنید و طبق سلیقه خود اقدام به خرید طلا و جواهر خود کنید. در این لحظه قرا است تفاغوت طلا و جواهر را برای شما روشن کنیم. جواهرات نسبت به طلا از زیبایی و وزن بیشتری برخوردار است و اکثر به دلیل زیبایی بیشتری که در جواهرات موجود است مورده توجه عروس ها قرار گرفته است و اگر از لحاظ مالی مشکلی ندارید و میخواهید سرویس شما در جشن های شما بدرخشد خرید جواهرات ظریف بهترین انتخاب است. اما اگر هزینه های مراسم شما زیاد ده است و دنبال سرویس با قیمت مناسب می باشید بهتر است اقدام به خرید سرویس طلا کنید.

2. دومین نکته ای که هنگام خرید سرویس خود باید توجه داشته باشید این است که متناسب با رنگ پوست خود رنگ آن را انتخاب کنید یعنی اینکه آیا طلا با رنگ سفید برازنده شما است یا طلای زرد.

3.بیشترین مشکلی که هنگام خرید سرویس ممکنه به آن برخورد کنید این است که به دنبال مد هستید و مدل هایی که در بازار مد شده است با سلیقه شما سازگار نمی باشد و حتی ممکن است مدلی که یک زمان مد بوده است بعد چندین ماه دلتان را بزند پس به دنبال مد نباشید و بودجه و سلیقه خود متناسب با بودجه خود را در نظر بگیرید.

4.برای خرید سرویس طلا حتما نزد فروشنده های معتبر و قابل اعتماد بروید تا خیالتان از خریدتان آسوده باشد. یکی از تکات نشان دهنده صداقت فروشنده فاکتور نیز می باشد و با این فاکتور به طلای خود اعتبار بردهید

طلا چیست؟​

فلز طلا از عناصر فلز های واسطه ارزشمندتر می باشد، که به طور آزادانه در طبیعت...........

طلا با عیار 18 چیست؟​

در ابتدای توضیحات لازم به ذکر است طلای 18 عیار دارای 25% مس می بباشد. همچنین...........

نگهداری از طلا ……..​

طلا گرچه از استحکام و دوام بالایی برخوردار است اما در اثر ضربات محکم و برخوردا با .............

تشخیص طلای اصل از تقلبی

اگه همیشه به دنبال راهی برای تشخیص طلای اصل از طلای تقلبی نیز بوده اید پس...........
0
  0
  سبد خرید
  یک محصول را انتخب کنید.سبد خالی است.

  فرم سفارش شما با موفقیت ارسال شد منتظر تماس از طرف شرکت پیوندگلد باشید......

  ممنون از صبر و شکیبایی شما

  فرم با موفقیت ثبت شد منتظر تماس ما باشید.....

  ممنون از صبر و شکیبایی شما